998 VANTAGE ST SE

PALM BAY, Florida 32909 · Brevard County · Parcel 29 3708-GL-471-16

$315 190
Assessed Value
$315 190
Market Value
Annual Tax
$290 190
Taxable Value
Ownership
OwnerGreen Kimberly
Mailing Address998 SE Vantage ST Palm Bay FL 32909
Property Details
Year Built2024
Living Area2 580 sq ft
Lot Size12 632 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$42 500
Building Value$272 690
Just (Market) Value$315 190
Assessed Value$315 190
Exemptions-$50 722
Taxable Value$290 190
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de marzo de 2024 $350 000 01